Feyenoord komt met eerbetoon voor Rinus Israël

Feyenoord komt tijdens eerste duel van het seizoen met eerbetoon voor Rinus Israël

16Reacties

Feyenoord gaat Rinus Israël eren in de openingswedstrijd van dit jaar. Het clubicoon van de Rotterdammers overleed eerder deze week op 83-jarige leeftijd en de Rotterdammers komen met een eerbetoon.

Op 2 augustus spelen de Rotterdammers in de voorbereiding thuis tegen het Duitse VfL Wolfsburg. Daar staat Feyenoord traditiegetrouw al stil bij het overlijden van Feyenoord-fans en oud-spelers, maar nu wordt er dus een speciale steunbetuiging georganiseerd voor Israël. De keuzes rondom zijn eerbetoon zijn volgens Feyenoord allemaal in overleg met zijn familie gemaakt.

Feyenoord speelt op zaterdag 12 juli voor het eerst officieel in de eigen Kuip tegen het Belgische Union St. Gilles. Ook voor die wedstrijd brengen de Rotterdammers een eerbetoon aan Israël in de vorm van een minuut stilte. Aanstaande zaterdag speelt Feyenoord de eerste wedstrijd van de voorbereiding. Dan treffen de Rotterdammers SC Cambuur.