Musiala raakt zwaar geblesseerd

Schok in Amerika: Musiala loopt zware blessure op, Donnarumma in tranen

Update: 5 juli om 19:17
86Reacties

Jamal Musiala is zaterdag tegen Paris Saint-Germain zwaar geblesseerd geraakt. De spelmaker van Bayern München moest in de kwartfinale van het WK voor clubs per brancard van het veld gevoerd worden.

Musiala kwam oog in oog met PSG-doelman Gianluigi Donnarumma. De Bayern-speler probeerde een bal te onderscheppen, maar was net iets later dan Donnarumma en PSG-verdediger Willian Pacho. Musiala kwam in de verdrukking en bleef kermend van de pijn op het gras liggen, waarna meerdere spelers naar hem toe snelden. Onder hen Donnarumma. Op het moment dat de Italiaan zag hoe Musiala eraan toe was, barstte hij in tranen uit.

De spelers vormden een kring om Musiala heen en de camera bracht de blessure niet in beeld. Na het rustsignaal liepen de spelers van beide ploegen gedesillusioneerd richting de kleedkamers. Gescoord was er op dat moment nog niet.

Zie hieronder de beelden van een geschokte Donnarumma. 

Vanwege de heftigheid van de beelden delen we het moment waarop Musiala geblesseerd raakte niet.