
Benfica mag hopen op sensationele rentree: 'Ik zou graag terugkeren'
João Félix staat open voor een terugkeer bij Benfica. De Portugees international mag vertrekken bij Chelsea en heeft in gesprek met Mundo Deportivo aangegeven een terugkeer naar zijn oude club te zien zitten.
Félix mag vertrekken bij Chelsea, nadat hij in het afgelopen halfjaar werd verhuurd aan AC Milan. De Italianen hebben geen interesse om Félix definitief over te nemen, en ook Spaanse clubs zouden huiverig zijn, na de weinig succesvolle periodes van de creatieveling bij zowel Atlético Madrid als FC Barcelona.
"Ik ken de trainer (Bruno Lage, red.) goed en hij is belangrijk geweest in mijn carrière", geeft Félix aan tegenover Mundo Deportivo. "Dat trekt me die kant op en ik zou heel graag terugkeren naar Benfica." Lage liet zich op zijn beurt eerder al uit over een mogelijke terugkeer van Félix, voorafgaand aan het treffen tussen Chelsea en Benfica op het WK voor clubs. "João is altijd speciaal geweest voor Benfica én voor mij, maar onze focus ligt nu volledig op Chelsea."
Het Portugese Record meldde eerder reeds dat Félix bovenaan de verlanglijst staat bij Benfica, waar hij in 2019 vertrok. Voor een bedrag van 130 miljoen euro stapte hij destijds over naar Atlético Madrid, waar hij de hoge verwachtingen niet waar heeft kunnen maken. Ook bij FC Barcelona, Chelsea en AC Milan maakte Félix niet de potentie waar die hij ooit in Lissabon liet zien.
Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Ajax en Feyenoord!