Lahdo en Belic komen niet in plannen voor van AZ-trainer Martens

Keiharde mededeling bij AZ: 'Op dit moment kies ik voor andere spelers'

Update: 20 juli 2025 om 13:25
111Reacties

Mayckel Lahdo en Kristijan Belic komen voorlopig niet voor in de plannen van AZ-trainer Maarten Martens. De oefenmeester heeft duidelijkheid geschept over de rol van de vleugelaanvaller en middenvelder, die beiden veel concurrentie hebben op hun positie.

Beide spelers zijn door Martens via een gesprek op de hoogte gebracht van de beslissing. "Op dit moment kies ik voor andere spelers op hun posities", verklaart de oefenmeester aan Voetbal International. "Daarover heb ik duidelijkheid geschept tegenover Mayckel en Kristijan."

Buitenspeler Lahdo moet op beide flanken twee vleugelspelers voor zich dulden. Zomeraanwinst Isak Jensen en Ro-Zangelo Daal krijgen de voorkeur als linksbuiten, terwijl op de rechterflank Ernest Poku en Ibrahim Sadiq hoger staan in de pikorde. Belic heeft met Jordy Clasie, Peer Koopmeiners, Dave Kwakman, Sven Mijnans, Zico Buurmeester en Kees Smit ook veel concurrentie voor de drie plekken op het middenveld.

Martens weet nog niet of mededeling aan het adres van Lahdo en Belic gevolgen gaat hebben voor hun toekomst bij AZ. De oefenmeester durft niet te zeggen of het tweetal op zoek zal gaan naar een nieuwe club. Martens benadrukt wel dat de situatie snel kan veranderen door mogelijke blessures.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Ajax en Feyenoord!

Lahdo en Belic komen niet in plannen voor van AZ-trainer Martens