Newcastle United laat Liverpool-target Isak apart trainen

'Newcastle laat Isak apart trainen, Liverpool-target niet welkom op teamevenement'

Update: 6 augustus 2025 om 17:00
22Reacties

Alexander Isak moet voorlopig op eigen houtje trainen bij Newcastle United. De Zweedse spits werd maandag terugverwacht op het trainingscomplex, maar moet zijn programma voorlopig alleen afwerken, zo meldt Sky Sports.

Isak was onlangs afwezig tijdens de trip van Newcastle United naar Zuid-Korea en Singapore, officieel vanwege een dijbeenblessure. Toch doen er achter de schermen steeds meer vragen de ronde over zijn toekomst op Tyneside. De club hield maandag een barbecue voor spelersfamilies en stafleden, maar volgens Sky Sports zal Isak pas na dat sociale moment terugkeren op het trainingsveld. De verwachting is dat hij daar alleen zal trainen en behandeld wordt aan zijn blessure.

Manager Eddie Howe liet zich zondag al opvallend uit tegenover The Chronicle. "Je moet het recht verdienen om met ons mee te trainen. Dit is Newcastle United. Als speler heb je de verantwoordelijkheid om deel uit te maken van een team en je moet je daarnaar gedragen," aldus Howe. Isak wordt hardnekkig in verband gebracht met een transfer naar het Liverpool van Arne Slot.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Ajax en Feyenoord!