Barça zwaait ervaren kracht uit: 'Bedanken hem hartelijk'

Barça bevestigt vertrek sterkhouder: 'Club wenst hem veel succes'

Update: 10 augustus 2025 om 13:46
9Reacties

FC Barcelona en verdediger Iñigo Martinez gaan na twee seizoenen uit elkaar. Dit maakt de Catalaanse club zondagavond via de eigen kanalen bekend.

De 31-jarige Baske heeft zijn contract heeft beëindigd en vertrekt uit het Camp Nou. 'Barcelona bedankt Martinez het voor zijn professionaliteit, inzet en betrokkenheid tijdens zijn periode bij de club', tekent de Spaanse landskampioen op.

Martinez kwam in de zomer van 2023 over van Athletic Club en speelde in totaal 71 wedstrijden voor Barcelona, waarvan 61 als basisspeler. In zijn eerste seizoen onder coach Xavi Hernández kwam hij tot 25 optredens, maar vooral onder Hansi Flick was hij onmisbaar met 46 wedstrijden in zijn tweede seizoen. De verdediger was een belangrijke schakel in het team dat dit seizoen de nationale 'triple' won: de Spaanse competitie, Copa del Rey en de Supercopa.

Met drie doelpunten en vijf assists sloot Martinez zijn periode bij Barcelona succesvol af. 'De club wenst de verdediger veel succes in zijn verdere carrière en bedankt hem hartelijk voor zijn bijdrage', besluit Barça het bericht. Volgens transferexpert Fabrizio Romano wordt het Al Nassr van Cristiano Ronaldo in Saudi-Arabië de nieuwe club van de mandekker.

Check de nieuwe extra aflevering van #DoneDeal over het laatste nieuws over Vitesse!