Bekende groep oud-bestuurder had Vitesse kunnen redden

Zaakwaarnemer duidelijk: 'Deze groep had Vitesse honderd procent kunnen redden'

87Reacties

Zaakwaarnemer Rob Jansen kent een groep met oud-bestuurders die Vitesse zeker hadden kunnen redden, zo vertelt hij in de podcast KieftJansenEgmondGijp. Het gaat om een groep oud-directeuren die hun kennis aanbieden.

Jansen sprak een tijd terug al over de groep oud-bestuurders die hun diensten aanbieden. Volgens hem zouden de bekenden uit de voetballerij dit kosteloos doen, maar is er nog geen enkele club op het aanbod ingegaan. Bij de groep oud-bestuurders zitten onder andere Jorien van den Herik (vijftien jaar lang voorzitter bij Feyenoord), Riemer van der Velde (23 jaar voorzitter van SC Heerenveen) en Karel Aalbers (zestien jaar lang voorzitter van Vitesse).

"Honderd procent had die groep Vitesse kunnen redden", is Jansen glashelder over de groep oud-bestuurders. "Aalbers zit ook in die groep van oud-voorzitters en hij sprak daar regelmatig over. Hij had geen grip meer op Vitesse, maar gevoelsmatig heeft hij een connectie met die club. Het had gekund met een ander soort leiding, maar je kwam er niet meer in. Niemand weet wat daar gerotzooid is met geld, behalve de licentiecommissie."

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Ajax, Feyenoord en véél meer!