
Schouten kiest na vertrek bij Willem II voor avontuur in Spanje
Erik Schouten heeft in het Spaanse Terrassa FC zijn nieuwe club gevonden. Het contract van de 34-jarige verdediger bij Willem II liep deze zomer af en dus moest Schouten op zoek naar een nieuwe club. Terrassa komt uit op het vierde niveau van Spanje.
De Tilburgers degradeerden afgelopen seizoen en besloten niet langer verder te willen met aanvoerder Schouten. Daarmee kwam er een einde aan dertien jaar in het Nederlandse betaald voetbal. De centrale verdediger maakte zijn profdebuut voor FC Volendam, vertrok naar SC Cambuur en eindigde vervolgens bij Willem II. Nu kiest de ervaren Schouten voor een avontuur in Spanje.
De voormalig aanvoerder van de Tilburgers komt bij Terrassa in een team vol Nederlanders terecht. Ook landgenoten Sem Dirks, Joey Sleegers en Quinten van den Heerik zijn actief bij de Spaanse ploeg. Mocht Schouten op tijd fit zijn dan zal de verdediger direct het vliegtuig in moeten stappen voor een uitduel op Ibiza.

















