Dick Schreuder vol lof over doelpuntenmaker Tjaronn Chery bij NEC

Schreuder lyrisch over doelpuntenmaker: 'Een verademing om naar te kijken'

25Reacties

Dick Schreuder spreekt vol lof over Tjaronn Chery, al denkt de oefenmeester van NEC dat de middenvelder nóg beter kan. NEC won zondag in eigen huis met 3-0 van NAC Breda. Chery zette de Nijmegenaren vanaf de stip op voorsprong na acht minuten.

NEC nam zondag met de overwinning de koppositie over van PSV en is na drie speelrondes nog altijd foutloos. Schreuder blijft kalm ondanks de uitstekende competitiestart van de Nijmegenaren nuchter. "Uiteindelijk wist je van te voren ook dat als je zou winnen, je bovenaan zou staan."

De 54-jarige trainer zag dat zijn ploeg in de eerste helft er niet in slaagde de vroege voorsprong uit te breiden. "Ik vind dat zij er gewoon goed opstaan. Ik denk dat wij het goed hebben gedaan, maar dat we in de eerste helft misschien wat meer hadden moeten scoren. De tweede helft hebben we het uitstekend opgepakt en we door zijn gegaan, met waar we mee geëindigd waren in de eerste helft."

Chery tekende in de achtste minuut vanaf de stip voor de openingstreffer. Schreuder is na afloop zeer te spreken over de doelpuntenmaker. "Iedereen kent Tjaronn denk ik nu wel. Wij zijn bij NEC blij dat hij terug is en ik denk voor het Nederlands voetbal dat het een verademing is om naar te kijken. Als je puur naar hem kijkt laat hij nog niet echt zien wat hij kan. Maar voor een ploeg en voor mij om te hebben is het echt top."