'Chelsea betaalt Manchester United maximaal 46 miljoen voor Garnacho'

'Chelsea betaalt Manchester United maximaal 46 miljoen, Simons houdt hart vast'

14Reacties

Alejandro Garnacho staat op het punt om te verhuizen binnen de Premier League. Chelsea en Manchester United zijn nagenoeg akkoord over een transfer van 40,5 tot 46 miljoen euro, meldt The Telegraph woensdagavond.

De overstap van Garnacho hangt al weken in de lucht en inmiddels is een akkoord tussen Chelsea en Manchester United 'close'. De 21-jarige Argentijn heeft geen enkel perspectief meer onder United-trainer Rúben Amorim en trainde de laatste weken voor zichzelf.

Chelsea betaalt minimaal 40,5 miljoen euro voor Garnacho. Als hij op Stamford Bridge aan bepaalde voorwaarden voldoet, dan kan de prijs de komende jaren oplopen tot maximaal 46 miljoen. Zelf was Garnacho er al geruime tijd uit met Chelsea.

Gevolgen voor Xavi Simons

Wat de naderende komst van Garnacho betekent voor Xavi Simons, is de vraag. Ook de Oranje-international wordt al weken aan Chelsea gelinkt. Simons wil RB Leipzig ook dolgraag verlaten voor The Blues, maar een akkoord lijkt niet in de maak. Simons zou ook kunnen kiezen voor Tottenham Hotspur of Bayern München, al ligt een transfer naar de Duitse kampioen gecompliceerd.