
Buitenspel: 'Bloedfanatieke' Robben maakt profdebuut in andere sport dan voetbal
Blessuregevallen, transfers, interviews en wedstrijdverslagen; alles vind je in de nieuwslijst van VoetbalPrimeur. In de rubriek 'Buitenspel' houden we jullie vanaf nu óók op de hoogte van de zaken die een te hoog privégehalte hebben voor de gewone nieuwslijst, maar zéker het vermelden waard zijn.
Robben maakt profdebuut in padel
Arjen Robben heeft zijn profdebuut gemaakt in padel. Nadat de oud-speler van FC Groningen, PSV, Chelsea, Real Madrid, Bayern München en het Nederlands elfal zijn voetbalschoenen aan de wilgen hing, heeft hij zich gericht op een carrière op de padelbaan. En met succes, blijkt nu: Robben maakte vrijdag zijn debuut als professional.
Samen met Werner Lootsma, de nummer 23 van Nederland, deed de oud-voetballer mee aan een groot internationaal toernooi in het Drentse Westerbork. Daar nam hij het tijdens zijn debuut in een officiële FIP Tour-wedstrijd op tegen Thijs Roper en Sten Richters, de nummers één en drie op de Nederlandse padelranking. Robben en zijn partner gingen in twee sets onderuit met 6-1 en 6-0.
Richters, één van de tegenstanders, laat zich in gesprek met het Algemeen Dagblad uit over het spel van Robben. "Zij moesten zich donderdag eerst voor het hoofdtoernooi plaatsen. Toen dat een feit was, hadden wij 25 procent kans om tegen hen te loten", klinkt het. "Stiekem hoopte ik daar wel op. Arjen sloeg mooie ballen en was bloedfanatiek. Hij ging voor elke bal. Zijn knieën lagen na de wedstrijd helemaal open. Hij is de beste oud-prof die kan padellen."

















