
'Brobbey en Geertruida bespraken Sunderland-transfer en hebben hetzelfde doel'
Brian Brobbey en Lutsharel Geertruida hebben contact met elkaar gehad over hun transfers naar Sunderland. Dat beweert De Telegraaf. Het tweetal heeft naar verluidt besloten samen het avontuur in Engeland aan te gaan. Hun doel: het WK van 2026 in Mexico, de Verenigde Staten en Canada.
Brobbey wordt op permanente basis overgenomen van Ajax, terwijl Geertruida voor één seizoen gehuurd wordt van RB Leipzig. 'Bij hun transfer naar Engeland zijn Brobbey en Geertruida niet over één nacht ijs gegaan', schetst de krant. De spits van de Amsterdammers en de oud-verdediger van Feyenoord zouden met elkaar gebeld hebben.
'Ze willen samen het avontuur in Engeland aangaan', klinkt het vervolgens. Beide heren hebben daarbij een gezamenlijk doel voor ogen: zich terugknokken in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman liet zowel Brobbey als Geertruida links liggen voor de WK-kwalificatieduels met Polen en Litouwen.



















