Hans Kraay heeft vertrouwen in Dolberg-deal

Kraay Junior weet het zeker: 'Het komt rond: hij komt naar Ajax'

Update: 2 september 2025 om 20:20
31Reacties

Hans Kraay Junior weet het zeker: Ajax gaat zich nog voor het sluiten van de transfermarkt versterken met Kasper Dolberg. De Amsterdammers zijn er volgens het laatste nieuws nog niet uit met Anderlecht, maar de EPSN-verslaggever verwacht dat dat wel gaat gebeuren. 

"Dolberg komt vanavond (dinsdagavond, red.) gewoon rond", stelt Kraay Junior en de Deadline Day-liveshow van ESPN. De Deense spits zou dolgraag terug willen keren in Amsterdam, daar waar hij in 2016 doorbraak. Maar daarvoor dient Ajax er wel eerst uit te komen met Anderlecht, dat naar verluidt ongeveer 10 miljoen euro verlangt. 

Hajduk Split

HAJ

18:45

do 15-10-2026
Ajax

AJX

Tafelgenoot Kees Luijckx verwacht dat het voor Ajax nog best een lastig verhaal wordt. "Ajax moet nu een spits hebben. Als jij dat als verkopende club weet, dan kun jij de prijs nog een beetje opvoeren. Het lijkt mij als Ajax een heel vervelend scenario, dat je nu moet. Want ze moeten een spits hebben, toch? Laten we wel zijn", vertelt de voormalig centrale verdediger. 

Naar verluidt staat er om 19.30 uur een allesbeslissende meeting op het programma. Tijdens dat gesprek zal duidelijk worden of Dolberg wél of niet terugkeert naar Amsterdam. 

Check hieronder de vierde en laatste Deadline Day-liveshow van #DoneDeal over Ajax, Feyenoord, PSV en véél meer! (ft. Rik Elfrink)