
Enrique onder het mes na pijnlijk ongeval: PSG moet trainer voorlopig missen
Luis Enrique heeft vrijdag zijn sleutelbeen gebroken na een fietsongeluk. Dat laat Paris Saint-Germain weten via een statement. De Franse club laat weten dat de oefenmeester een operatie moet ondergaan.
De Spanjaard is direct naar de spoedeisende hulp gebracht en heeft volgens PSG een gebroken sleutelbeen opgelopen, waar hij aan geopereerd zal moeten worden. 'Paris Saint-Germain wil Luis Enrique alle steun betuigen en wenst hem een spoedig herstel toe. De club zal binnenkort meer informatie communiceren.'

BRE
20:45
Vandaag
PSG
Een klein geluk bij een ongeluk voor de trainer is dat de Franse topploeg voorlopig niet in actie zal komen vanwege de interlandperiode. De eerstvolgende wedstrijd voor de Champions League-winnaar staat gepland op zondag 14 september. Dan komt RC Lens op bezoek voor in Parijs voor een competitiewedstrijd.
De week daarop begint PSG weer aan de Champions League met een thuiswedstrijd tegen Atalanta, dat geeft de coach dus nog even de tijd om te herstellen van het ongeluk. Of de Spaanse trainer de eerstvolgende wedstrijd weer voor de groep staat maakt de club in het statement niet bekend.
















