
Oud-speler van PEC droomt van terugkeer: 'Mijn huis staat klaar in Zwolle'
Mustafa Saymak speelde eerder al twee periodes voor PEC Zwolle, maar als het aan de 32-jarige ligt, komt daar een derde periode bij. Saymak voetbalt inmiddels in Turkije en volgt zijn oude club nog altijd op de voet.
De middenvelder vertrok alweer in 2022 uit Zwolle, maar droomt nog altijd van een terugkeer. "Momenteel is mijn huis zo goed als klaar in Zwolle", legt hij uit in gesprek met ESPN. "Als ik weer wegga uit Turkije, dan staat mijn huis klaar in Zwolle. Of dat aankomend seizoen gaat worden of in de winter, dat weet ik nog niet. Maar dat is wel de bedoeling, om mijn carrière af te sluiten bij PEC."
Het eerste contact met de PEC-trainer Henry van der Vegt is al gelegd. "Ik heb hem aan de telefoon uitgelegd dat ik nog een contract heb voor een jaar. Daar hebben we een goed gesprek over gehad. Daar is nu niks uitgekomen, maar wellicht volgend seizoen."
"Vier wedstrijden, zes punten. Dat vind ik een heel goed begin", somt Saymak op over zijn oude club, die hij nog altijd volgt vanuit Turkije. "Ik denk dat PEC gaat winnen van Go Ahead Eagles. Door de steun van de supporters denk ik dat de drie punten in Zwolle blijven. Ik ga wel juichen als PEC scoort, natuurlijk."
De prestaties van de rivaal uit Deventer kunnen hem ook zeker bekoren. "Ze hebben vorig seizoen een uitstekend jaar gehad. Dat heb ik dan ook met een schuin oog gevolgd. Voor aankomend weekend schat ik PEC wel in als de favoriet."
"Ik heb wel een trainingsshirt van PEC, die doe ik af en toe aan met slapen", onthult Saymak. "Mijn echte wedstrijdshirt is in Nederland, dus die kan ik zondag niet aan."


















