Van Hecke is de schlemiel tegen Spurs na late eigen goal

Van Hecke is de schlemiel tegen Spurs na late eigen goal

2Reacties

Tottenham Hotspur heeft een 2-0 achterstand omgebogen naar een gelijkspel tegen Brighton & Hove Albion. Door een eigen doelpunt van Jan Paul van Hecke en een goal van Richarlison eindigde het duel in 2-2.

Brighton begon erg goed aan de wedstrijd. Na iets meer dan een half uur stonden The Seagulls op een 2-0 voorsprong door goals van ex-Feyenoorder Yankuba Minteh en Yasin Asari. The Spurs maakten vlak voor rust de gelijkmaker via Richarlison, die scoorde op aangeven van Mohammed Kudus: 2-1.

Brighton & Hove Albion FC

BHA

21:00

do 15-10-2026
fallback image Kauno Žalgiris

KAU

In de tweede helft was Van Hecke de schlemiel bij The Seagulls. De 25-jarige verdediger werkte een voorzet van Kudus op ongelukkige wijze in eigen doel: 2-2. Dat bleek ook de eindstand, waardoor Brighton het moet doen met slechts vijf punten uit de eerste vijf wedstrijden. Spurs heeft tien punten en staat voorlopig op plek twee.

Overige resultaten
Burnley - Nottingham Forrest: 1 - 1
West Ham - Crystal Palace: 1 - 2
Wolves - Leeds United: 1 - 3

za 20-09-2025

American Express Stadium

Kavanagh

Brighton & Hove Albion FC

GVWWV
  • 2
  • 2
FT
Tottenham Hotspur

WWVWW
Expected goals (xG)1.3 - 1.2