Schorsing Chery teruggebracht: NEC-aanvoerder ontbreekt alleen tegen AZ

NEC hoort nieuwe straf voor Chery: Schreuder mist aanvoerder tegen AZ

19Reacties

De schorsing van Tjaronn Chery is teruggebracht naar één duel. De aanvoerder van de Nijmegenaren werd oorspronkelijk voor drie duels geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen (3-2), maar zal toch alleen dit weekend ontbreken tegen AZ.

De KNVB wilde Chery aanvankelijk schorsen voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk. NEC ging hier niet mee akkoord. De tuchtcommissie heeft de straf nu teruggebracht naar twee duels, waarvan één voorwaardelijk. Chery mist dus de thuiswedstrijd tegen AZ van zondag.

Naast zijn aanvoerder moet Dick Schreuder ook Jetro Willems, Philippe Sandler en Deveron Fonville missen wegens blessureleed. "Ze lieten zich allemaal op het veld zien, maar dat betekent niet dat ze er allemaal weer zijn. Voor deze wedstrijd zal het allemaal te vroeg zijn", reageert Schreuder op de clubkanalen in aanloop naar het duel met AZ.

NEC en AZ trappen zondagmiddag om 12.15 uur af in De Goffert. Beide ploegen ontlopen elkaar nauwelijks op de ranglijst: NEC staat met negen punten op plaats zeven, terwijl AZ met drie punten meer op plek vier staat.