Perez ziet slecht Ajax: ‘De structuur is nergens te bekennen'

Perez wijst naar Heitinga: 'Er lopen wel echt goede spelers bij Ajax, maar...'

17Reacties

Kenneth Perez ziet dat het Ajax ontbreekt aan duidelijkheid en structuur, maar hij pleit nog niet voor een trainerswissel. De analist van ESPN meent dat de Amsterdammers de wedstrijd tegen NAC Breda om één reden hebben gewonnen.

"De structuur is zoek bij Ajax. Er lopen echt wel goede spelers bij Ajax, die zijn gebaat bij een goede structuur en duidelijkheid richting de spelers", begint Perez voor de camera van ESPN.

Ajax

AJX

21:00

Vandaag
NEC

NEC

De Deense analist pleit nog niet voor een trainerswissel, maar denkt wel dat er iets anders moet bij Ajax. "De spelers lijken niet te weten wat ze moeten doen. Daar is Heitinga uiteindelijk verantwoordelijk voor. De spelers en de staf moeten samen gaan zitten en bespreken wat er fout gaat en hoe dat opgelost kan worden", aldus de oud-Ajacied.

Perez denkt dat Ajax de wedstrijd won omdat ze meer kwaliteit hebben dan NAC. "Ajax speelt belabberd en NAC speelt fantastisch, maar Ajax wint toch. Dat komt omdat Ajax-spelers toch net de klasse hebben die een NAC-speler niet heeft. Dat zie je bij de rode kaart, dat is zo onnodig. Een goede speler weet wanneer je zoiets gewoon echt niet kan doen", sluit Perez af.