Kraay verbaasd door Ajax-interesse in Duivenvoorden

Kraay verbaasd door Ajax-interesse: 'Waarom moet je hem in één keer erbij halen?'

18Reacties

Hans Kraay jr. is verbaasd door de nadrukkelijke interesse van Ajax in de diensten van De Graafschap-assistent Thomas Duivenvoorden. Laatstgenoemde zou naar verluidt de technische staf van John Heitinga bij de Amsterdammers moeten gaan versterken.

"Ajax begint aan een nieuw seizoen en ze nemen afscheid van het defensieve voetbal: we moeten weer het Ajax-DNA en daar hoort een Ajax-trainer bij", begint Kraay zijn verhaal bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN. "Heitinga heeft ook nog eens een jaar onder Slot gewerkt, dat vinden ze een interessante trainer. Dan doen ze Keizer, Emanuelson en Peereboom erbij. Waarom moet je dan nu in één keer Duivenvoorden erbij halen?"

Ook collega-analist Mario Been komt over de Ajax-interesse in Duivenvoorden te spreken. "Het gaat verder niet om de kwaliteiten van Duivenvoorden", haakt Been in. "Die man zal ongetwijfeld enorm veel kwaliteiten hebben, want ze wilden hem eerst voor Jong Ajax halen. Maar om nu na een aantal wedstrijden te constateren dat deze trainersstaf niet goed genoeg is. Dat zegt wel iets, natuurlijk."

Kraay denkt niet dat veel fans van Ajax zitten te wachten op de komst van Duivenvoorden. "Zouden er echt tien Ajax-supporters te vinden zijn die zeggen van: het lek is boven, Duivenvoorden komt de staf versterken", zegt Kraay. "Ik zou als Marcel Keizer (momenteel assistent-trainer bij Ajax, red.) echt vragen: weet je, zullen we afscheid van elkaar nemen? Want ik neem aan dat hij flink wat te zeggen krijgt."