
Vink en Kwakman zien Feyenoord-uitblinkers: 'Echt, écht heel goed'
Marciano Vink en kees Kwakman zijn erg onder de indruk van een aantal Feyenoorders na de 0-1 overwinning van de Rotterdammers op FC Groningen. Vooral doelpuntenmaker Ayase Ueda wordt bewierookt.
Bij de nabeschouwing steekt Vink de loftrompet voor Ueda. "Hij is voor mij de Man of the Match. Hij speelde echt fantastisch." De analist was erg te spreken over het doelpunt van de Japanse spits. "Eerst de loopactie naar achteren, dan is Dies Janse hem even kwijt en komt hij ervoor. Hij kopte hem prachtig in de hoek."

FEY
18:45
Morgen
COM
Kwakman was op zijn beurt vooral te spreken over de defensie van Feyenoord. "Bij Feyenoord was het niet groots vandaag, maar je hoorde Kenneth (Perez, red.) over het fysieke bij Ajax. Als je dat bij Feyenoord ziet, dat zit wel goed in elkaar hoor."
De oud-voetballer ziet dat Robin van Persie een elftal met vechtlust heeft gecreëerd. "Ze hebben echte strijders, zoals Jordan Bos en In-beom Hwang die inviel. Tsuyoshi Watanabe was vandaag weer echt, écht heel goed."

















