
Vermoedelijke opstelling Ajax: Heitinga wijst zijn spits aan, rentree van Berghuis
Ajax gaat dinsdagavond tegen Olympique Marseille op jacht naar de eerste Champions League-zege van dit seizoen. John Heitinga moet onder anderen Wout Weghorst en Kasper Dolberg missen in Frankrijk. De trainer liet op de persconferentie voorafgaand aan het duel doorschemeren dat Oscar Gloukh in de punt van de aanval start.
Dat betekent dat Don-Angelo Konadu, die tegen NAC Breda (2-1) aan de aftrap stond, op de bank begint. Op het middenveld lijkt Youri Regeer de plek van de doorgeschoven Gloukh over te nemen.

HAJ
18:45
Morgen
AJX
Youri Baas miste het duel met NAC wegens knieklachten en werd vervangen door Josip Sutalo, die onder Heitinga niet altijd verzekerd is van een basisplaats. Baas kan starten tegen Marseille, maar de vraag is of de trainer dat ook meteen aandurft. De kans is groot dat Heitinga voor dit duel vasthoudt aan Ko Itakura en Sutalo.
Voorin lijkt Steven Berghuis terug te keren in het basiselftal. De linkspoot miste het thuisduel met Inter wegens een spierblessure en kon daarna tegen PSV en NAC alleen een kwartier invallen. De wedstrijd tegen Marseille begint dinsdagavond om 21.00 uur. De ploeg van Roberto De Zerbi verloor, net als Ajax, het eerste Champions League-duel van het seizoen. L’OM ging op bezoek bij Real Madrid met 2-1 ten onder.
Vermoedelijke opstelling Ajax: Jaros; Gaaei, Sutalo, Itakura, Wijndal; Regeer, Klaassen, Taylor; Berghuis, Gloukh, Godts.

















