
Promes wordt tijdens nieuwe zitting gesteund door oud-teamgenoot uit Ajax-tijd
Quincy Promes moest dinsdag wederom voor de rechter verschijnen en daar kreeg hij bezoek van een opvallende toeschouwer. Op de tribune kwam Hakim Ziyech kijken naar de regiezitting van zijn goede vriend en ex-ploeggenoot.
Promes moest dinsdag voor de rechter verschijnen, omdat hij heeft gevraagd zijn hechtenis op te heffen voor zijn hoger beroep. Dit gebeurde in de tweede zitting sinds de vijftigvoudig Oranje-international in Nederland vastzit. Promes en zijn advocaat zijn in hoger beroep gegaan tegen de eerdere straf die hij kreeg voor mishandeling en betrokkenheid bij drugssmokkel. De 33-jarige aanvaller wil dat hoger beroep in vrijheid afwachten, zodat hij zijn voetbalcarrière kan voortzetten.

HAJ
18:45
do 15-10-2026
AJX
Omdat Promes zelf aanwezig was bij de zitting, zat er een aantal familieleden en vrienden op de tribune. Onder die vrienden was ook Hakim Ziyech. De international van Marokko maakte er nooit een geheim van dat hij zijn vriend Promes steunt. Op dit moment heeft Ziyech geen club en hij zocht zijn vriend eerder al op, toen die nog in Dubai zat.
In 2023 en 2024 werd Promes veroordeeld tot 7,5 jaar gevangenisstraf vanwege het neersteken van zijn neef en zijn betrokkenheid bij drugssmokkel. De aanvaller speelde toen in Rusland bij Spartak Moskou en kon daar blijven, maar na zijn transfer naar Dubai werd hij daar in juni opgepakt. Niet veel later werd hij overgebracht naar Nederland en inmiddels zit hij 3,5 maanden vast.

















