Vader Santiago Giménez over zijn zoon

Vader Giménez onthult: 'Van de zeven opties was het meteen Milaan'

Update: 1 oktober 2025 om 18:46
9Reacties

Santiago Gimenez kon Feyenoord inruilen voor diverse clubs, maar wilde koste wat kost naar AC Milan. Dat heeft zijn vader Christian verteld in de podcast Por mis Pelotas.

"Van de zeven opties was het voor hem meteen duidelijk toen Milan aanklopte", zegt Christian over zijn zoon Santiago, die Rotterdam begin 2025 inruilde voor de Italiaanse stad. "Alles wat hij daar meemaakt, is een droom, en we staan altijd voor hem klaar."

Zijn vader benadrukt dat Santi zich vanaf het begin volledig inzet voor het team en geniet van zijn tijd bij de club: "Hij geeft alles wat hij heeft. Hij creëert kansen voor zichzelf en werkt voor het team, precies zoals de coach het wil." Christian benadrukt dat de keuze voor de Mexicaanse spits ruim was toen hij nog het Feyenoord-shirt droeg. "Toen we in Nederland waren, waren andere teams ook in hem geïnteresseerd, maar toen Milan kwam, zei hij: 'Milaan.' En dat was het. Milaan, Milaan, Milaan."

Gimenez vertrok uiteindelijk voor 32 miljoen euro naar de Serie A. Daarmee staat het record van duurste uitgaande Feyenoord-transfer aller tijden op zijn naam.

Check hieronder de allereerste aflevering van Meer dan Voetbal met Wytse van der Goot over de mooiste club(s), absolute wonderkids, de mooiste stadions, Slot of Farioli, dé allerbeste OOIT & véél meer!