Teleurstelling overheeft bij man of the match Saibari

'Teleurstelling overheerst' bij man of the match van PSV: 'Hier zat meer in'

6Reacties

Ismael Saibari is toch een enigszins teleurgesteld na de remise met PSV tegen Bayer Leverkusen (1-1). De aanvaller werd uitgeroepen tot man van de wedstrijd vanwege zijn doelpunt, maar hij vertelt tegen Ziggo Sport dat er voor PSV ‘meer in had gezeten’.

“Teleurstelling overheerst. Ik denk dat er meer inzat”, luidt Saibari zijn eerste gevoel na het behalen van een eerste Champions League-punt. “Telkens was het net de laatste voorzet die er niet kwam of de laatste pass. Ik denk dat we goed onder de constante druk uitkwamen. Zeker de tweede helft, deden we het beter dan de eerste. Alleen Leverkusen heeft het ook goed gedaan, dus ik denk dat een 1-1 terecht is.”

Saibari vertelt ook over zijn goal en laat weten dat hij veel heeft nagedacht over het afwerken. “Ik heb veel over mijn afwerken nagedacht en er veel over gesproken. Ik moet rustig blijven, weten waar het doel is en dan goed plaatsen.”

Met Malik Tillman had Saibari ook een goede vriend bij de tegenstander spelen. Hij is blij dat de Amerikaan nog altijd geliefd is bij de PSV-fans. “Ik had natuurlijk liever van hem gewonnen. Ik denk dat we allebei met het gelijkspel kunnen leven en ik ben blij voor hem. Zoals je ziet is hij nog steeds geliefd bij ons, dus dat is mooi om te zien. Ook voor hem.”