Tiesto opent duel tussen NAC en Groningen

Buitenspel: voormalig nummer 1 dj van de wereld opent duel tussen NAC en Groningen

Update: 2 oktober 2025 om 11:58
19Reacties

Blessuregevallen, transfers, interviews en wedstrijdverslagen; alles vind je in de nieuwslijst van VoetbalPrimeur. In de rubriek 'Buitenspel' houden we jullie vanaf nu óók op de hoogte van de zaken die een te hoog privégehalte hebben voor de gewone nieuwslijst, maar zéker het vermelden waard zijn.

Tiësto opent duel tussen NAC en Groningen

NAC verwelkomt vrijdag voor het duel met FC Groningen een wereldberoemde fan in het Rat Verlegh Stadion. De wedstrijd zal vrijdag geopend worden door DJ Tiësto, de voormalig nummer één DJ van de wereld die afkomstig is uit Breda. Het lijkt er niet op dat hij daadwerkelijk een DJ-set zal komen draaien, maar hij zal wel het veld opkomen voor de wedstrijd tegen Groningen.

Tiësto is uitgenodigd door NAC omdat hij heeft meegewerkt aan het uittenue van de club. Het zwarte shirt is een ode aan de nacht en een ode aan een van de bekendste Bredanaren in Tiësto. Trainer Carl Hoefkens denkt dat de komst van de wereldberoemde DJ ‘een extra dimensie kan geven aan het avondje NAC’. NAC en Groningen trappen vrijdag om 21:00 uur af in Breda.