
Carragher ziet achteruitgang bij Liverpool: ‘Sterrenstof gestrooid met transfers'
Jamie Carragher haalt opnieuw hard uit naar Arne Slot en Liverpool. Na het verlies tegen Galatasaray vergeleek hij het spel met basketbal en ook na het 2-1 verlies tegen Chelsea is het clubicoon niet mild.
"Het is een voetbalwedstrijd van begin tot eind, en Liverpool zou deze wedstrijd moeten domineren met de wisselingen in de selectie van Chelsea", vertelt Carragher in de uitzending van Sky Sports. De oud-international van Engeland is ook kritisch op de late tegentreffer. "Als de bal wordt gewisseld, staat de linksbuiten van Liverpool achter de verdediger. Andy Robertson is een speler met veel ervaring en ik weet niet zeker of hij in deze situatie ook voldoende in zijn mars had."
De analist spaart zijn oude club allerminst. Hij vindt dat Liverpool momenteel te kwetsbaar oogt en te weinig grip heeft op de tegenstander. "Het is veel te gemakkelijk om Liverpool te verslaan. Chelsea is een lastige tegenstander, maar met de opstelling die Chelsea had, had Liverpool deze wedstrijd moeten winnen, zeker na de 1-1 stand."
Volgens Carragher heeft hij zijn zorgen over het spel van Liverpool al eerder met Arne Slot gedeeld. Hij benadrukt dat Slot zonder twijfel een uitstekende manager is, maar dat het team ten opzichte van vorig seizoen minder in balans is. "Op dit moment is Liverpool veranderd van wat ik een topteam zou noemen, een vakkundig team vorig seizoen. Ze hebben er een beetje sterrenstof overheen gestrooid in termen van de transfers die ze hebben binnengehaald. Maar ze hebben niets gewonnen in de aanval en veel verloren in de verdediging", vertelde hij in een uitzending van CBS Sports.
Check hieronder de allereerste aflevering van Meer dan Voetbal met Wytse van der Goot over de mooiste club(s), absolute wonderkids, de mooiste stadions, Slot of Farioli, dé allerbeste OOIT & véél meer!












