
'PSV kijkt naar Mexicaans jeugdinternational, ook Club Brugge geïnteresseerd'
PSV zou interesse tonen in Obed Vargas. De Mexicaanse middenvelder maakt indruk bij het O20-elftal van Mexico en speelt bij de Seattle Sounders in de Major League Soccer. Ook Club Brugge hoopt de twintigjarige speler aan te trekken.
In februari van dit jaar stelde MLS-expert Tom Bogert al dat meerdere Eredivisie-clubs achter het destijds negentienjarige talent aanzaten. Nu maakt Seattle Sounders-watcher Niko Moreno bekend dat zowel PSV als Club Brugge in de markt zijn voor de Mexicaan. Mexico is nog altijd actief op het WK O20 en rekende onlangs in de achtste finales af met Chili. Ook in dat duel speelde Vargas een sterke wedstrijd.
De middenvelder mocht zelfs al een keer invallen bij de nationale ploeg van Mexico. Vargas heeft een contract tot december van dit jaar bij de Seattle Sounders, maar de club heeft wel een optie voor een extra jaar. De speler kent een geschatte marktwaarde van acht miljoen euro, een bedrag dat mede vanwege het sterke fiscale jaar van de Eindhovenaren binnen handbereik ligt. PSV kende de afgelopen jaren veel successen met Mexicaanse spelers in de selectie, zoals Hirving Lozano, Andres Guardado en Érick Gutiérrez.
Luister hieronder de nieuwste Meer dan Voetbal: Día y Noche met Ole Romeny over zijn interlandswitch van Oranje naar Indonesië, spelen met Ryan Gravenberch en Mohammed Ihattaren, dromen van het WK én de absolute held zijn in Azië!

















