
Ueda en Ogawa doen het voor Japan: Eredivisie-spitsen voorkomen nederlaag
Japan heeft op vrijdag aan de hand van Ayase Ueda en Koki Ogawa gelijkgespeeld in een oefenwedstrijd tegen Paraguay. De spits van Feyenoord en de aanvaller van NEC waren beiden trefzeker in het vriendschappelijke duel, dat eindigde in 2-2.
Japan is, net als Paraguay, al geplaatst voor het WK van volgend jaar en heeft dus ruim baan om te oefenen. Dat gebeurde deze vrijdag tegen Paraguay. Bij Japan stonden Ogawa en Feyenoord-verdediger Tsuyoshi Watanabe in de basis, Ueda moest de NEC'er voor zich dulden en zat op de bank. Uitgerekend Ogawa maakte in de 26ste minuut de gelijkmaker voor Japan met een afstandsschot.
Nadat Paraguay in de tweede helft de voorsprong terug wist te pakken, wist Ueda een gelijkspel uit het vuur te slepen. Een voorzet stuiterde in de blessuretijd door en kwam op het hoofd van de Feyenoorder terecht.
Japan gaat dinsdag verder met de voorbereiding voor het WK door het op te nemen tegen het Brazilië van Carlo Ancelotti. Het al gekwalificeerde Aziatische land meet zich de komende maanden tegen teams uit Zuid-Amerika. In november staat de oefenwedstrijd tegen Bolivia op de rol.

















