
Nieuwe hobby houdt Van Hooijdonk scherp: 'Ik doe het minimaal één keer per week'
Sydney van Hooijdonk heeft een nieuwe hobby naast het voetbal: golfen. Dat vertelt de spits van NAC Breda na afloop van het thuisduel met PEC Zwolle (2-2). Van Hooijdonk baalde ervan dat zijn ploeg een 2-0 voorsprong uit handen gaf in eigen huis.
Na afloop stond Van Hooijdonk vol ongeloof in de catacomben van het Rat Verlegh Stadion. "Je verliest hier gewoon twee punten", zegt hij tegen BN DeStem. "Je staat 2-0 voor na veertig minuten, dan moet je die wedstrijd zakelijk uitspelen. Dat lukt ons niet." Hij zag zijn ploeg in de tweede helft te angstig spelen. "We verliezen elke bal en winnen geen duels meer; het is gewoon héél matig. PEC doet het prima en creëert kansen."
Ondanks de teleurstelling voelt Van Hooijdonk zich beter dan vorig seizoen. Zijn spel, zelfvertrouwen en plezier keren langzaam terug. "Vorig jaar was het overleven en in het buitenland kwam ik er nooit lekker in. Nu is het anders en voel ik me lekker."
Zijn rust vindt hij buiten het stadion, met een golfclub in zijn hand. "Ik vind het heerlijk om te golfen, echt. Meestal doe ik het minimaal één keer per week en ik kijk er al naar uit", vertelt hij met een glimlach. "Het wordt nu wel kouder, dus het golfen gaat wat minder worden." En hoe zit het met vader Pierre? "Nee, nee, nee. Hij heeft handicap zeven ofzo. Ik speel nog niet eens een jaar, maar ga wel de goede kant op."
Check nu de nieuwste #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Feyenoord, Ajax en veel meer!

















