Arne Slot over blessures van Frimpong en Isak bij Liverpool

Dubbele tegenvaller voor Slot: twee sterkhouders raken geblesseerd bij Liverpool

4Reacties

Liverpool won woensdagavond eindelijk weer eens overtuigend, maar het feestje kreeg een zure bijsmaak. Zowel Alexander Isak als Jeremie Frimpong viel geblesseerd uit tijdens de 5-1 overwinning op Eintracht Frankfurt in de Champions League.

Trainer Arne Slot bevestigt na afloop dat Isak last had van zijn lies. "Hij moest in de rust het veld verlaten, omdat hij zijn lies een beetje voelde", vertelt de Nederlandse manager tegenover TNT Sports. "Dat is jammer, maar het is zo’n lastige balans voor iemand die drie maanden heeft gemist. Laten we hopen op het beste, maar het is geen gemakkelijke situatie."

De Zweedse spits begon in de basis, maar bleef in de kleedkamer achter bij een 1-3 voorsprong. Federico Chiesa nam zijn plek in en zag hoe de Reds via onder meer Cody Gakpo en Dominik Szoboszlai uitliepen naar een klinkende zege. Daarmee maakte Liverpool een einde aan een reeks van vier nederlagen op rij in alle competities.

Toch was er ook reden tot zorg. Naast Isak moest Jeremie Frimpong vroegtijdig naar de kant met een hamstringblessure. De Nederlander werd al na negentien minuten vervangen door Conor Bradley. Frimpong kampte eerder dit seizoen al met een soortgelijk probleem.

De blessure van Isak komt op een vervelend moment. De 26-jarige spits, die nog wacht op zijn eerste Champions League-doelpunt voor Liverpool, heeft pas één keer gescoord sinds zijn zomerse overstap, in de Carabao Cup tegen Southampton. Het is nog onduidelijk of hij zaterdag inzetbaar is, wanneer de Premier League-kampioen om 21.00 uur op bezoek gaat bij Brentford.

Luister hieronder de nieuwste Meer dan Voetbal met Kik Pierie over de Ajax-droom, steun voor John Heitinga, ‘nee’ tegen Europese topclubs en leven buiten het voetbalveld