
Kieft komt woorden tekort voor 'unieke' PSV-speler: 'Van een andere categorie'
Wim Kieft is groot fan van Ismael Saibari. De aanvallende middenvelder van PSV schitterde deze week in de Champions League tegen Napoli, iets wat de columnist van De Telegraaf niet is ontgaan.
PSV won afgelopen dinsdag met liefst 6-2 van Napoli. Saibari, die één keer scoorde en weergaloos speelde, had een groot aandeel in het Eindhovense feest. De Marokkaans international is van een totaal ander kaliber dan een speler als bijvoorbeeld Guus Til, stelt Kieft. 'Til doet het prima als spits, maar Saibari is vergeleken met de gelegenheidsspits van een andere categorie.'
'Hij heeft snelheid, geen ruzie met de bal, kan goed schieten en houdt controle op wat hij doet of wil doen op het beslissende moment', vervolgt Kieft. Begin dit seizoen miste de 24-jarige Saibari nog de nodige kansen, maar daar is nu geen sprake meer van. 'Inmiddels zit Saibari in een flow en vliegen alle ballen erin. Als de Marokkaanse international dit elke week kan brengen, dan ligt een stap naar een grotere club in een grotere competitie voor de hand', Kieft, oud-spits van Ajax en PSV.
Aan zijn talent zal het in ieder geval nooit liggen. 'Gezien zijn kwaliteiten als voetballer ligt het binnen zijn mogelijkheden, want hij valt zeker als een uniek talent te bestempelen', besluit Kieft zijn lofzang over Saibari.
Check nu de nieuwste #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Feyenoord, Ajax en veel meer!
















