
Veroordeelde Boateng niet welkom bij Bayern: 'Geen podium voor daders, rot op!'
Bayern-fans hebben zich fel uitgesproken tegen een mogelijke terugkeer van Jérôme Boateng. De onlangs gestopte verdediger zou stage gaan lopen bij zijn oude club, maar dat gaat niet door als het aan de supporters ligt.
Boateng zette vorige maand een punt achter zijn loopbaan en wilde een korte stage gaan lopen bij de club, waar hij van 2011 tot 2021 speelde. Daar zit de Sudkürve, de fanatieke aanhang van Bayern, niet op te wachten. Zij lieten eerder hun ongenoegen uiten in de wedstrijden tegen Borussia Dortmund en Club Brugge. 'Wie daders een podium geeft, deelt hun schuld. Boateng, rot op!', 'Geen plek voor karakterloze types in onze club, geen plek meer voor Boateng!' en 'Geen podium voor daders. Rot op, Boateng!', was er te lezen op spandoeken.
De Duitser kreeg in 2024 een straf voor de mishandeling van zijn ex-partner. Hij werd veroordeeld tot een voorwaardelijke geldboete van 200.000 euro. Voorzitter Jan-Christian Dreesen heeft inmiddels gereageerd bij TZ. "De Bayern-familie laat niemand vallen. Ieder mens heeft recht op resocialisatie. We hebben alleen afgesproken dat Jérôme een paar trainingen mag bijwonen. Dat is alles." Of dat nog doorgaat, is nog maar de vraag.
Tijdens zijn periode bij Bayern won hij alles wat er te winnen viel: zo greep hij twee keer de Champions League en twee keer de treble. Boateng verliet Bayern in 2021 en kwam daarna nog uit voor Olympique Lyon, Salernitana en LASK Linz. Bij het Duitse nationale elftal kwam hij tot 76 interlands en kroonde hij zich in 2014 tot wereldkampioen door Argentinië in de finale te verslaan.
Check nu de nieuwste #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Feyenoord, Ajax en veel meer!


















