NOS-analisten unaniem eens over Saibari

Studio Voetbal raakt niet uitgepraat over één man bij Feyenoord-PSV: 'Heeft alles'

Update: 26 oktober 2025 om 23:49
23Reacties

Na zijn hattrick in De Kuip is Ismael Saibari het gesprek van de dag bij NOS Studio Voetbal. De middenvelder van PSV leidt zijn ploeg met drie doelpunten naar een knappe 2-3-overwinning op Feyenoord, en de analisten raken niet uitgepraat over zijn optreden.

"Ismael Saibari, we kunnen het eigenlijk nergens anders over hebben nu", begint presentator Sjoerd van Ramshorst de uitzending. Wim Kieft is zichtbaar onder de indruk van de ontwikkeling van de Marokkaanse international. "Eindelijk", reageert hij. "Je ziet allemaal wel dat hij heel veel kwaliteit heeft. In principe heeft hij alles. Hij is snel, heeft een goede techniek en kan een doelpunt maken. Met zowel links als rechts."

Ook Ibrahim Afellay sluit zich daarbij aan. "Zo’n speler komt altijd in de juiste positie", zegt hij. "Omdat hij het loopvermogen heeft en de kwaliteit om zelf iets te creëren."

Kieft wijst daarnaast op de schoonheid van Saibari’s eerste doelpunt. "Zijn eerste goal is het mooiste. Je moet daar wel een beetje wendbaar voor zijn. Dit is echt genieten."

Tot slot benadrukt Pierre van Hooijdonk dat Saibari het niet alleen op nationaal niveau laat zien. "Als je het eerst tegen Napoli laat zien en nu tegen Feyenoord… dan telt dat wel."

Check nu de nieuwste #DoneDeal over het laatste transfernieuws rond PSV, Feyenoord, Ajax en veel meer!