
Rohda - FC Twente levert prachtig bekerverhaal op: amateurs komen terrein niet op
De Eurojackpot KNVB Beker levert schitterende verhalen op, zo ook bij het duel tussen Rohda Raalte en FC Twente. De selectie van de amateurclub besloot per fiets richting het sportpark te gaan en werd bij aankomst tegengehouden door de bewakers.
De amateurs van Rohda Raalte nemen het donderdag in de KNVB beker op tegen Eredivisionist FC Twente, iets wat niet vaak voorkomt. Voorafgaand aan het duel laat Wesley Hansler, aanvaller van Rohda, weten dat de selectie nog tegen een probleem aanliep. "We werden nog tegengehouden door een bewaker, die dacht dat we er niet door mochten. Dat ging gelukkig nog wel goed. Het is wel een mooi verhaal, haha.
"De beveiliging doet in ieder geval goed zijn werk. Laten wij dat zo ook maar doen. We gaan er een mooie wedstrijd van maken", vervolgt de aanvaller. Hansler legt uit waarom de selectie nog niet op het sportpark was, maar bij de sponsor. "We hebben een soepje en een pasta gegeten. Dat doen we altijd hier, maar we wilden een beetje uit de drukte blijven, zodat we even normaal konden beginnen. Dat was wel een mooi alternatief."
Luister hieronder of in jouw favoriete podcast-app Meer dan Voetbal: Día y Noche met zaakwaarnemer Rob Jansen. O.a. over de wereld van zaakwaarnemers, John Heitinga bij Ajax, het kopen van een club, de toekomst van Ronald Koeman & KJEG!

















