
Vermoedelijke opstelling Ajax: Heitinga lijkt twee wijzigingen door te voeren
Ajax hoopt de zege op FC Twente van vorige week een passend vervolg te geven, als het zaterdag in eigen huis aantreedt tegen sc Heerenveen. Het lijkt erop dat trainer John Heitinga voort gaat borduren op de tweede helft in Enschede, waardoor er twee wijzigingen worden verwacht bij Ajax.
Zaterdag trappen Ajax en Heerenveen om 16.30 uur af in de Johan Cruijff Arena. Toen Heitinga tegen Twente Owen Wijndal en Youri Regeer, die allebei terugkomen van een blessure, direct na rust in de ploeg bracht, begon het te lopen. De verwachting is daardoor dat het tweetal tegen Heerenveen weer in de basis zal mogen starten. Dat zal dan vermoedelijk ten koste gaan van Josip Sutalo en James McConnell. Youri Baas verhuist dan weer naar het centrum.
Verder lijkt het erop dat Heitinga zijn ploeg ongewijzigd laat. Dat zou onder meer betekenen dat Remko Pasveer weer de voorkeur krijgt boven Vitezslav Jaros, Kenneth Taylor samen met Oscar Gloukh in de basis staat op het middenveld en Raúl Moro als rechtsbuiten gaat starten.
Ajax bezet voorafgaand aan het treffen met Heerenveen de vierde plaats in de Eredivisie. De Friezen staan nu elfde.
De vermoedelijke opstelling van Ajax: Pasveer; Rosa, Itakura, Baas, Wijndal; Regeer, Taylor, Gloukh; Moro, Weghorst, Godts.

















