Heracles maakt twaalf goals in twee duels: 'Dit kan ik niet uitleggen...'

Heracles maakt twaalf goals in twee duels: 'Dit kan ik niet uitleggen...'

11Reacties

Hendrie Krüzen stond met een dubbel gevoel voor de camera van ESPN na de ruime zege van Heracles Almelo op PEC Zwolle (8-2). De interim-trainer nam het stokje over van Bas Sibum na zijn ontslag en won tweemaal ruim.

De ervaren assistent-trainer had moeite om de krankzinnige wedstrijd te verklaren. "Dit kan ik niet uitleggen... Heel bizar hoe die laatste twee wedstrijden zijn verlopen. Ik sta hier ook met een dubbel gevoel. Wat dat aangaat, is het ook echt bizar verlopen. Het valt nu onze kant op en daardoor ziet het er florissant uit. Dat is niet de realiteit."

Heracles Almelo

HER

20:00

vr 09-10-2026
RKC Waalwijk

RKC

"We staan nog altijd op een plek waar we niet willen staan", doelt Krüzen op de laatste plaats in de Eredivisie. "Dan helpen dit soort dingen wel, natuurlijk. Die tegenslag van de 1-0 en daarna bijna de 2-0. De opluchting bij de 1-1 was dan ook echt heel groot. We hadden daarna dominantie in de wedstrijd en konden wat makkelijker naar voren spelen."

Heeft Krüzen nog contact gehad met Sibum? "Nee, ik denk ook niet dat Bas op een belletje zit te wachten. Wij zijn deze zomer een weg ingeslagen met Bas en we hadden allemaal hoge verwachtingen. Het is jammer dat het niet zo is uitgekomen. Krüzen-effect? Daar ben ik niet zo van."