Bizarre eerste helft Luis Diaz bij PSG - Bayern

Bizar: Díaz slacht PSG en krijgt daarna rood voor horrortackle op jarige Hakimi

21Reacties

Luis Díaz heeft tegen Paris Saint-Germain een eerste helft van uitersten gespeeld. De aanvaller van Bayern München blonk uit met twee doelpunten, maar greep daarna een negatieve hoofdrol. Met een zeer zware overtreding bezorgde hij Achraf Hakimi, uitgerekend op zijn verjaardag, een op het oog ernstige blessure.

Het duel tussen regerend Champions League-kampioen PSG en Bayern was pas vier minuten bezig, toen Díaz al het net vond. De Colombiaanse vleugelaanvaller schoot een rebound tegen de touwen. Een halfuur later maakte Díaz zijn tweede van de avond.

Niet lang na de positieve hoofdrol, liet Díaz zich op negatieve wijze gelden. Met twee goals op zak schaarde hij Hakimi van achteren. De Italiaanse scheidsrechter Maurizio Mariano was onverbiddelijk, en stuurde de oud-speler van Liverpool met een rode kaart richting de catacomben.

De jarige Hakimi, die woensdag 27 kaarsjes uitblies, oogde behoorlijk aangeslagen na de overtreding van Díaz. De eerste vrees is dat hij er lang uitligt. Dat is een hard gelag voor PSG, dat eerder op de avond al Ousmane Dembélé uit zag vallen én ook Désiré Doué mist.