Olympiakos baalt van gelijkspel tegen PSV: 'Geen eerlijk resultaat'

Frustratie in Griekenland na PSV-remise: 'Doet erg pijn, geen eerlijk resultaat'

Update: 5 november om 09:15
38Reacties

Bij Olympiakos baalt men van het 1-1 gelijkspel tegen PSV in de Champions League. Lange tijd stonden de Grieken in eigen huis op voorsprong, maar in de blessuretijd dompelde PSV-invaller Ricardo Pepi de thuisploeg in rouw.

Na afloop steekt middenvelder Christos Mouzakitis (18) zijn teleurstelling niet onder stoelen of banken. "Het klopt dat we een goede wedstrijd gespeeld hebben, maar op dit niveau is dat soms niet genoeg. Je maakt af en toe kleine foutjes, die uiteindelijk heel erg pijn doen. Geloof me, dit gelijkspel doet ons heel erg pijn."

Ook trainer José Luis Mendilibar verschijnt voor de camera van de Griekse tv. "Het is zo'n avond waarop voetbal geen eerlijk resultaat oplevert", aldus de oefenmeester. "Wij verdienden de zege, maar dit is nu eenmaal voetbal, zoiets kan gebeuren. We moeten snel omschakelen naar de volgende wedstrijd."

"We hebben heel veel kansen gecreëerd. Die gingen er niet in vanwege een redding van hun keeper (Matej Kovar, red.) of door onze slordigheden in de afronding", gaat Mendilibar verder. "Als je zelf niet scoort, bestaat er altijd de kans dat de tegenstander de gelijkmaker maakt. Dit is nu eenmaal een zware competitie."