
Italiaanse media pleiten voor Noa Lang: 'Rapper Noa bijna een Messias'
Hij speelde niet meer dan twintig minuten, maar Noa Lang heeft dinsdagavond met zijn invalbeurt in de doelpuntloze Champions League-remise van Napoli tegen Eintracht Frankfurt toch zijn visitekaartje afgegeven. De Italiaanse pers is positief.
Lang kwam na 74 minuten binnen de lijnen voor Stanislav Lobotka. Hoewel ook hij niets meer kon veranderen aan de 0-0 in Stadio Diego Armando Maradona, liet de Nederlandse mega-aankoop wel een goede indruk achter. Calciomercato beloont hem met een 6,5. 'Lang maakte een uitstekende entree. Zo kan hij Antonio Conte er wel van overtuigen om hem meer kansen te geven', klinkt het.
Ook van Eurosport krijgt Lang, twee weken na zijn explosieve interview als gevolg van de historische 6-2 nederlaag tegen PSV, een 6,5. 'Hij kwam erin en zorgde meteen voor levendigheid door Napoli's eerste échte grote kans van de tweede helft te creëren.'
De grootste woorden komen van het lokale Il Napolista. 'Wanneer hij invalt en zijn directe tegenstander meteen voorbij huppelt, lijkt rapper Noa bijna een Messias. Lang levert een prestatie waar zijn ploeggenoten niet bij in de buurt kwamen tegen Eintracht Frankfurt. Het waren twintig heel solide minuten.'
Area Napoli tot slot zag dat de oud-aanvaller van Ajax, Club Brugge en PSV als invaller 'met de juiste ideeën' kwam. 'Hoewel ook hij de winnende goal niet wist te forceren. Maar hij maakte impact, creëerde kansen en bewoog goed over het veld. Het is duidelijk dat de Nederlander meer speeltijd verdient', luidt de conclusie.












