Frenkie de Jong kritisch na 3-3 tegen Club Brugge

De Jong bijt op zijn tong na gelijkspel Barcelona: 'Dat moet allemaal beter'

Update: 6 november 2025 om 10:56
18Reacties

Frenkie de Jong bijt na afloop van het Champions League-duel tussen Club Brugge en FC Barcelona (3-3) op zijn tong. De Catalanen moesten woensdagavond drie keer terugkomen en de Nederlander weet precies waar het misging bij de regerend landskampioen van Spanje.

"Als je drie doelpunten tegen krijgt, is het heel moeilijk om te winnen", begint de 28-jarige middenvelder in gesprek met de Spaanse pers. "Ik vind dat we deze wedstrijd hadden moeten winnen, maar we moeten het natuurlijk veel beter doen. Er zijn dingen die we moeten aanpassen, dat weten we, daar werken we aan, maar dat zien we niet altijd terug op het veld, en dat is het een beetje."

De middenvelder van Barcelona ziet precies waar het misging voor de ploeg uit Catalonië. "We schieten tekort in de counteraanval, het dekken, de hoge druk, hoe we ons achterin positioneren. Het is een beetje van alles." Oud-Ajacied Carlos Forbs was de grote man aan de kant van Brugge met twee doelpunten en een assist.

Ook reageert De Jong kortaf wanneer gevraagd wordt om het huidige seizoen te vergelijken met afgelopen seizoen. "Wat vorig jaar is gebeurd, moeten we nu achter ons laten. Vorig jaar waren we ook niet het beste team van Europa. We moeten verbeteren. We hebben vorig jaar ook de Champions League niet gewonnen en kregen veel doelpunten tegen, dus we moeten beter worden."

Check de nieuwste VP's Willem&Wessel over ergernis om Ajax, Feyenoord-groeibriljant Read, de 'duw' van Makkelie en véél meer!