
Galatasaray-held Osimhen ziet toch één uitblinker bij Ajax: 'Hij is geweldig'
Victor Osimhen is zeer te spreken over Ajax. De Galatasaray-spits maakte een hattrick tegen de Amsterdammers, maar deelde toch complimenten uit. Remko Pasveer krijgt een speciale vermelding.
"Ik heb er wel van genoten," verklaart Osimhen na afloop voor de camera's van Ziggo Sport. De Nigeriaan maakte alle drie de doelpunten in de Johan Cruijff ArenA, maar is toch te spreken over zijn tegenstanders. "Zij hadden op een gegeven moment het momentum, maar wij wisten waartegen we zouden spelen. Het is geen gemakkelijk team om tegen te voetballen. Ze hebben een identiteit en ze spelen altijd als groep. Ik moet dan ook mijn complimenten geven. Als je hier komt, weet je dat het oorlog wordt. Je moet je beste spel brengen als je tegen Ajax speelt in dit stadion, met deze luide supporters."
Al in de eerste helft kreeg de Galatasaray-spits twee grote kansen, maar beide keren voorkwam Pasveer een doelpunt. De ervaren doelman van Ajax wordt dan ook door Osimhen apart belicht. "Ik ken hem nog van de vorige ontmoeting. Hij is altijd goed in vorm. Ik dacht al dat de eerste erin zat, maar zijn reactie was fantastisch. Daarna ben ik ook naar hem toe gegaan en heb ik hem complimenten gegeven voor die redding. Hij is een geweldige keeper. Hij is heel oud, maar hij heeft die hongerigheid nog. Hij is een topkeeper."
Met negen punten uit vier wedstrijden in de Champions League doen de Turken goede zaken. Osimhen is daar dan ook over te spreken, net als over zijn eerste doelpunt in het duel met Ajax. "De verdediger weet dat, als ik er voorkom, hij moet anticiperen, dus ik moest voor hem komen en toen ging ik toch weer achteruit. Voor de bal kwam, wist hij niet waar ik was. Het was een moeilijke goal, maar wel een schitterende goal."

















