
Engelse pers wisselend over Simons na bijzonder gebaar Spurs-fans: 'De beste man'
Er klinken wisselende geluiden over het optreden van Xavi Simons, na de topper tussen Tottenham Hotspur en Manchester United (2-2). Vanuit de Engelse tabloids klinkt er lof én kritiek voor de Oranje-international, die vorige week al bekritiseerd werd na een teleurstellend optreden tegen Chelsea (0-1 verlies).
'De beste man van de Spurs in de eerste helft, maar hij bleef maar uitglijden', begint Football.London, dat Simons nog wel met een 8 beoordeelt. 'Hij probeerde in de tweede helft nog iets te laten gebeuren, maar had weinig mogelijkheden om naar te passen. Er klonk luid gejoel in het stadion toen hij laat in de wedstrijd van het veld werd gehaald.' Dat deden de fans juist omdat ze niet blij waren dat Simons gewisseld werd.
Volgens The Standard speelt Simons het beste voor de rust. 'Hij zag er in de eerste helft goed uit met een paar scherpe acties. Simons had de grootste kans om iets te laten gebeuren, maar hij kwam niet vaak genoeg in actie.' De aanvallende middenvelder krijgt een 6.
Bij The Daily Mail wordt de vergelijking getrokken tussen de aankopen van Tottenham en United. Waar de Londenaren vooral voor spelers uit het buitenland kozen, scoutte de Red Devils in de Premier League. 'Tottenham zette deze zomer volledig in op Simons en Manchester United liet aan de andere kant zien waarom de Premier League de juiste keuze was. Simons' gebrek aan eindproduct illustreerde dat, ook al waren de fans niet blij met zijn wissel.' De tabloid beoordeelt Simons eveneens met een 6.
SpursWeb, een fansite van Tottenham, was ook zeer kritisch op Simons' spel met een 4. 'Toonde in de eerste helft een glimp van zijn kwaliteiten, toen Spurs de overstap van verdediging naar aanval probeerde te maken. In de tweede helft, toen de Nederlander echter nauwelijks aan de bal kwam, nam zijn invloed af', besluit het medium.



















