
Familie Reijnders loopt WK-droom mis: 'Hopen dat ze er over vier jaar bij zitten'
De familie Reijnders ziet aankomende zomer een droom aan zich voorbij gaan: Tijani en jongere broer Eliano tegenover elkaar op het WK-voetbal. Het nationale elftal van Indonesië, waar Eliano Reijnders voor uitkomt, slaagde er niet in om een WK-ticket te bemachtigen, wat voor een grote teleurstelling zorgde bij oudere broer Tijani.
Indonesië was onder leiding van bondscoach Patrick Kluivert lang kansrijk voor een WK-ticket, toch ging het mis in de laatste duels. Een kans om de gebroeders Reijnders tegenover elkaar te zien op het WK ging in rook op. Tegenover ESPN reageert Tijani op de uitschakeling van Indonesië. "Dat had wel iets geweest wat heel mooi zou zijn geweest, helaas mocht het niet zo zijn."
Eliano, momenteel uitkomend voor het Indonesische Persib Bandung, baalde enorm, zo laat Tijani weten. "Hij was teleurgesteld, maar dat hoort er ook bij in het voetbal. Nu hopen dat hij er over vier jaar wel bij zit met Indonesië, het is ook net een nieuw project dat ze zijn ingeslagen, dus dat heeft tijd nodig."
De familie Reijnders hield met zijn allen de verrichtingen van Eliano en Indonesië in de gaten. "We waren natuurlijk allemaal wel aan het kijken en we gaven support, maar het was niet zo dat het echt moest gebeuren. Het had geweldig geweest, maar helaas mocht het niet zo zijn."

















