Van Hooijdonk en Afellay lyrisch over Valente

Van Hooijdonk en Afellay bijzonder lyrisch over Oranje-invaller: 'Héél bijzonder'

Update: 18 november 2025 om 08:21
55Reacties

Pierre van Hooijdonk en Ibrahim Afellay hebben enorm genoten van het Oranje-debuut van Luciano Valente. De analisten van de NOS zien dat de middenvelder het niveau goed aan kan en ze verwachten dat hij de komende jaren nog wel vaker in het shirt te zien zal zijn.

Als Van Hooijdonk wordt gevraagd naar zijn mening over Valente, kan hij zijn enthousiasme niet onder stoelen of banken steken. “Alsof hij al een tijdje meedoet. Heerlijk. Ik vind het een héle bijzondere speler. Echt.” Valente maakte in de wedstrijd tegen Litouwen zijn debuut voor het Nederlands elftal. De middenvelder van Feyenoord maakte een goede indruk en was zelf ook dolgelukkig met zijn eerste minuten in de hoofdmacht.

Afellay ziet dat Valente ‘een en al voetbal uitstraalt’ wat hem zeer enthousiast maakt over de Feyenoord-middenvelder. “Hij heeft bravoure, op een goede manier. Hij voetbalt heel elegant. Er zijn er maar weinig die op deze manier invallen. Hij komt erin en begint al met het opeisen van die bal. De spelers zoeken hem zelfs.” Oranje won met 4-0 van Litouwen tijdens het debuut van Valente.