
ADO Den Haag verlengt contract van cruciale kracht binnen organisatie
Mark Wotte blijft bij ADO Den Haag, zo maakt de club bekend via de officiële kanalen. De 64-jarige technisch directeur heeft zijn verbintenis verlengd tot medio 2027.
Wotte begon deze zomer als interim-technisch directeur. Hij tekende een contract tot het einde van dit kalenderjaar. De samenwerking is beide partijen zo goed bevallen, dat er een gevolg aan wordt gegeven. "Ik ben heel blij met de nauwe samenwerking met Mark", zegt algemeen directeur Natascha van Grinsven-Admiraal op de clubwebsite. "Hij bracht met zijn komst al een schat aan kennis en ervaring mee uit zijn eerdere functies binnen de voetbalwereld en bij ADO Den Haag."
"In de afgelopen periode heeft Mark dat op herkenbare wijze weten te vertalen naar onze huidige organisatie, met een positieve invloed op de club en onze sportieve koers. Ik kijk ernaar uit om samen verder te werken aan het realiseren van onze gezamenlijke doelen. Daarnaast ben ik blij dat de directie voor de komende periode weer volledig ingevuld is. Nadat eerder ook Martijn van Opstal zijn contract als commercieel directeur verlengde, blijft ons directieteam intact. Dat biedt stabiliteit en vertrouwen om verder te bouwen”, aldus Van Grinsven-Admiraal.
Wotte is zelf ook in zijn nopjes. "Ik heb het ontzettend naar mijn zin bij ADO Den Haag. Vanaf het eerste moment ben ik warm ontvangen. De samenwerking met de hoofdtrainer en overige stafleden binnen de club verloopt uitstekend. Er is veel betrokkenheid en een gezamenlijke drive om onze club verder te brengen. De goede resultaten tot nu toe bij de mannen geven ons natuurlijk een extra boost, maar we weten allemaal dat we er nog niet zijn. Juist daarom blijven we samen strijden, totdat we onze prachtige club terugbrengen naar waar het thuishoort."
Wotte heeft veel ervaring als trainer en technisch directeur. Tussen 2019 en 2023 was hij in die rollen actief in het Midden-Oosten. Wotte heeft ook een verleden bij onder meer Southampton, Feyenoord en FC Utrecht. In de jaren '90 werkte hij als trainer bij ADO Den Haag. De club is met dertien overwinningen en één gelijkspel in de eerste veertien competitiewedstrijden fantastisch begonnen aan de huidige campagne. ADO speelt sinds 2021 in de Keuken Kampioen Divisie.

















