
Manchester City-icoon (40) kondigt pensioen aan: 'Ik ben op'
Fernandinho heeft op veertigjarige leeftijd zijn voetbalpensioen aangekondigd. De middenvelder die jarenlang uitkwam voor Manchester City heeft aangegeven dat zijn lichaam op is en dat hij daardoor moet stoppen.
De Braziliaan zat al sinds 1 januari 2025 zonder club na zijn vertrek bij Athletico Paranaense. In gesprek met Braziliaanse media bevestigde de veertigjarige Fernandinho dat clubs hem ook niet meer hoeven te bellen. “Ik ben op. Ik ben al helemaal kapot als ik een half uurtje moet rennen. Er is niets in het voetbal wat me nog motiveert. Ik ben heel blij met wat ik heb bereikt en nu is het tijd om te genieten met mijn familie.”

LIV
17:30
Morgen
MCI
Fernandinho was een van de eerste spelers die door Manchester City werd gehaald na de overname door de sjeiks uit de Verenigde Arabische Emiraten. In 2013 werd de middenvelder voor veertig miljoen euro overgenomen van Shakhtar Donetsk. Fernandinho speelde negen jaar lang in het shirt van Manchester City en in die tijd speelde hij 383 officiële duels, won hij vijf Premier League-titels en zes keer de Engelse League Cup.

















