ADO-leiders spreken schande van misdragingen

ADO-directeur fel na misdragingen: 'Mensen die dit doen zijn geen supporters'

Update: 22 november 2025 om 07:32
68Reacties

Na de wedstrijd tussen SC Cambuur en ADO Den Haag hebben ADO-aanvoerder Jan Vlak en directeur Natascha van Grinsven gesproken van een schande. ADO-supporters zorgden vlak voor tijd voor een staking door met vuurwerk te gooien, iets waar de club niet blij mee is.

"Het is gewoon verschrikkelijk om te zien. Er zitten 750 mensen, 700 zingen de hele wedstrijd en staan achter ons. Vijftig verzieken het. Vuurwerk in een kindervak gooien, dat kan écht niet", stelt aanvoerder Vlak na de wedstrijd voor de camera van ESPN.

De aanvoerder was niet de enige die zich fel uitsprak na de wedstrijd. "Wat er vandaag is gebeurd, heeft helemaal niets met voetbal te maken. We hebben een geweldig seizoen en dan dit. Ik baal er enorm van. Dit is echt doodzonde. De mensen die dit doen, zijn geen supporters", aldus Van Grinsven tegen Omroep West.

Volgens de directeur schaden de schuldigen het imago van haar club. "Deze mensen schaden onze club en de naam van onze supporters", vervolgt Van Grinsven. Volgens de directeur doet het incident vooral pijn door de harde maatregelen die al getroffen zijn. "We hebben de striktste regeling van de hele Keuken Kampioen Divisie. Als je succes hebt, dan komt er weer een groepje bij dat ons imago schaadt."

Luister de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de renovatie van Ajax, de toekomst van Peter Bosz en de interesse voor de parels van AZ!