Voorspel de eerste goal bij Feyenoord tegen NEC en maak gratis kans op €5.000!

Voorspel de eerste goal bij Feyenoord tegen NEC en maak gratis kans op €5.000!

Praat mee!

ADVERTORIAL - Feyenoord krijgt zondagmiddag bezoek van NEC Nijmegen. Beide ploegen komen regelmatig tot scoren en dat kan zondag een hoop opleveren. Speel mee met de Golden Goal bij Unibet en maak kans om mee te delen in de prijzenpot van 5.000 euro!

Hoe werkt de Golden Goal-actie?

Unibet pakt uit met de Golden Goal-actie: het voorspellen van de eerste doelpuntenmaker én de minuut geeft je een kans om 5.000 euro te winnen. De actie staat klaar voor de wedstrijd tussen Feyenoord en NEC Nijmegen. Meespelen met de Golden Goal-actie is mogelijk voor zowel nieuwe als bestaande spelers van 24 jaar en ouder en is gratis. Mochten er meerdere deelnemers met de juiste antwoorden komen, dan wordt de geldprijs eerlijk verdeeld: zijn er vijf goede antwoorden, dan ontvangen vijf spelers het bedrag van €1000. 

Recht Feyenoord de rug?

Voor de interlandperiode bleek Go Ahead Eagles te sterk voor Feyenoord. In de race om het kampioenschap moet worden gewonnen van NEC, terwijl zij juist strijden om een Europese plek. Unibet ziet de thuisploeg als de favoriet en hanteert quoteringen van 1.42, tegenover 7.50. Voor een doelpunt van beide ploegen staat een quotering van 1.55. Vallen er minstens vier doelpunten, dan hanteert de bookmaker een quotering van 1.88.

Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 24+
Online spelen brengt risico's met zich mee. Lees hier onze tips om op een verantwoordelijke en bewuste manier te spelen: voetbalprimeur.nl/speel-bewust