Joseph Oosting in beeld bij Royal Antwerp

'Overmars overweegt opnieuw Nederlandse trainer naar Antwerp te halen'

Update: 23 november 2025 om 23:01
22Reacties

Joseph Oosting is één van de kandidaten om de nieuwe trainer van Royal Antwerp te worden. Dat schrijft De Telegraaf zondagavond. De 53-jarige coach is clubloos sinds zijn ontslag bij FC Twente.

Oosting werd in september van dit jaar de laan uitgestuurd door Twente. De club uit Enschede, waar Oosting de twee seizoenen daarvoor juist nog zo goed rendeerde, hield hem verantwoordelijk voor de slechte start van het seizoen. Sindsdien is hij clubloos, maar mogelijk komt daar snel verandering in.

Antwerp brak deze zondag met trainer Stef Wils. De club, die momenteel zeer teleurstellend veertiende staat in België, wil snel een opvolger aanstellen. Oosting is een belangrijke kandidaat, en staat volgens De Telegraaf 'al een paar weken op de radar'. De oud-coach van RKC Waalwijk was tot voor kort ook in beeld bij Heracles Almelo, maar die club heeft hij 'een nee' verkocht.

Mocht Overmars in zee gaan met Oosting, dan is het niet voor het eerst dat de Nederlandse TD voor een landgenoot als nieuwe trainer kiest. Eerder haalde de voormalig Ajax-directeur ook al Mark van Bommel naar De Bosuil.

Dat bleek een schot in de roos. De voormalig topmiddenvelder van PSV en het Nederlands elftal leidde Antwerp in de zomer van 2023 naar de eerste Belgische landstitel sinds 1957.