Addai maakt twee doelpunten tegen Torino

Addai is de grote man en schiet Como met twee doelpunten langs Torino

37Reacties

Jayden Addai is de grote man geworden bij Como in de wedstrijd tegen Torino. De Nederlandse buitenspeler zette Como twee keer op voorsprong en dat resulteerde in een ruime 1-5 zege.

Na 36 minuten stond Addai op de juiste plek om de openingstreffer binnen te tikken. Jesus Rodriguez vocht zich voorbij een verdediger en gaf de bal perfect voor, waar de Nederlander kwam aangesneld. Vlak voor rust deed Kroatisch international Nikola Vlasic iets terug door een strafschop te benutten en de 1-1 op het bord te zetten.

Na rust was het weer Addai, die dit keer van buiten het strafschopgebied de bal keurig in de hoek plaatste, wederom op aangeven van Rodriguez. Na de tweede voorsprong van de ploeg van Cesc Fabregas scoorden Jacobo Ramon, Nico Paz en Marin Baturina de volgende treffers, waardoor Como met 1-5 weet te winnen van Torino.

Met de overwinning, dankzij de twee doelpunten van Addai, klimt Como naar de zesde plek in de Serie A.

Check de nieuwste VP’s Willem&Wessel over de aanhoudende sores bij Ajax, de problemen in Rotterdam, het voetbalsprookje van Telstar en nog veel meer!